Metroid Prime: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
>Aruki m (→Builds) |
>Aruki (→Builds) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
| 11/5/2002 19:50:01 | | 11/5/2002 19:50:01 | ||
| GameCube 0-01 NTSC | | GameCube 0-01 NTSC | ||
|- | |||
| v1.098 | |||
| 12/19/2002 16:03:43 | |||
| GameCube 0-30 NTSC-K | |||
|- | |- | ||
| v1.101 | | v1.101 |