>Aruki m (→Builds) |
>Aruki (→Builds) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
| 10/29/2002 2:21:25 | | 10/29/2002 2:21:25 | ||
| GameCube 0-00 NTSC (Original Release) | | GameCube 0-00 NTSC (Original Release) | ||
|- | |||
| v1.093 | |||
| 11/5/2002 19:50:01 | |||
| GameCube 0-01 NTSC | |||
|- | |- | ||
| v1.101 | | v1.101 |