32
edits
imported>Jackoalan (→Builds) |
|||
(6 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 14: | Line 14: | ||
| Multi-Game Demo Disc v7-9 | | Multi-Game Demo Disc v7-9 | ||
|- | |- | ||
| v1. | | v1.088 | ||
| 10/29/2002 2:21:25 | | 10/29/2002 2:21:25 | ||
| GameCube 0-00 NTSC (Original Release) | | GameCube 0-00 NTSC (Original Release) | ||
|- | |||
| v1.093 | |||
| 11/5/2002 19:50:01 | |||
| GameCube 0-01 NTSC | |||
|- | |||
| v1.097 | |||
| 12/19/2002 16:03:43 | |||
| GameCube 0-30 NTSC-K | |||
|- | |- | ||
| v1.101 | | v1.101 | ||
Line 24: | Line 32: | ||
| v1.110 | | v1.110 | ||
| 2/4/2003 22:16:07 | | 2/4/2003 22:16:07 | ||
| GameCube PAL | | GameCube 0-00 PAL | ||
|- | |- | ||
| v1.111 | | v1.111 | ||
Line 62: | Line 70: | ||
| Animation/Character Set | | Animation/Character Set | ||
|- | |- | ||
| [[ANIM ( | | [[ANIM (Metroid Prime)|ANIM]] | ||
| Animation | | Animation | ||
|- | |- | ||
Line 86: | Line 94: | ||
| Tweaks | | Tweaks | ||
|- | |- | ||
| [[DCLN ( | | [[DCLN (Metroid Prime)|DCLN]] | ||
| Dynamic Collision | | Dynamic Collision | ||
|- | |- |