Metroid Prime: Difference between revisions
→Builds
>Aruki No edit summary |
imported>Jackoalan (→Builds) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| 2/4/2003 22:16:07 | | 2/4/2003 22:16:07 | ||
| GameCube PAL | | GameCube PAL | ||
|- | |||
| v1.111 | |||
| 2/11/2003 10:03:22 | |||
| GameCube 0-00 NTSC-J (Original JP Release) | |||
|- | |- | ||
| v1.111 | | v1.111 |